Nabídka práce

Hledáme paní nebo slečnu na recepci

Částečný úvazek -na cca 20hodin týdně –  od listopadu/prosince 2020

Jsme centrum dětského plavání se zaměřením na děti od 6.ti měsíců věku do školního věku a hledáme do mladého týmu kolegyni na pozici recepční na poloviční pracovní úvazek (dopolední a odpolední směny). Pouze dlouhodobá spolupráce.

Požadujeme
Reprezentativní, profesionální a příjemné vystupování
Praxe na pozici recepční výhodou
Odolnost vůči stresu a dětskému kolektivu J
MS Office a Internet – znalost na uživatelské úrovni
SŠ (maturita)
Angličtina výhodou

Popis pozice
Dopolední směny (cca od 8:00 do 13:00) a odpolední směny (cca 15:00 do 20:00). Možnost střídat se s druhou recepční.
Zpřístupnění a uzavírání prostor plaveckého centra
Kontrola prostor plaveckého centra a šaten před začátkem provozní doby a po konci směny
Zodpovědnost za chod recepce včetně péče o příchozí a odchozí klienty
Komunikace s klienty, zaměstnanci a ostatními subjekty – vyřizování požadavků osobně, telefonicky, e-mailem, poskytování aktuálních informací
Práce s rezervačním systémem
Poskytování všeobecných informací o společnosti a její nabídce
Práce s pokladnou
Organizační a koordinační podpora provozu plaveckého centra
Administrativní práce dle potřeby

Nabízíme
Příjemné pracovní prostředí (Jesenice u Prahy)
Volné využití bazénu mimo pracovní dobu, slevy na kurzy plavání
Odpovídající mzdové ohodnocení
Forma spolupráce –  DPČ, 1/2HPP, ŽL

V případě, že vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV a fotografii na hpokorna@svetplavani.cz

Budeme se na Vás těšit!

Tým Světa plavání

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Světa plavání, s.r.o.  dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.