Přihláška

1. Vyplňte registrační formulář „nová registrace“ v systému Auksys  https://svetplavani.auksys.com/master/index.php

Registrace na dětské plavání –  vyplňte registraci na jméno dítěte. Do poznámky napište dosavadní zkušenosti dítěte s plaváním a zda již absolvovalo nějaký kurz plavání.

Registrace na aquafit – vyplňte registraci (jako za dítě), jen nevyplňujte jména rodičů.

Po provedení registrace obratem obdržíte  vygenerované heslo, pomocí kterého se dostanete do svého účtu v náhradovém systému Auksys. Toto heslo si potom můžete změnit – Náhradový systém – nastavení –  změna hesla. Pokud vám heslo nepřijde, zkuste hledat v hromadných emailech nebo ve spamu. Nenajdete-li ho ani tam, kontaktujte prosím recepci (tel. 734 453 221).

2. Budete kontaktováni na telefon nebo email, kde se domluvíme na zařazení do konkrétního kurzu podle věku a dovedností dítěte.

3. Úhrada kurzovného je možná v hotovosti před začátkem 1. lekce na recepci nebo převodem na účet podle údajů k platbě, které vám přijdou na email jako „výzva k platbě“


Je možné přihlásit se i do již probíhajícího kurzu
. V tomto případě Vám bude cena ponížena o již proběhnuté lekce.

Jednorázové lekce (ukázkové) jsou po předchozí dohodě možné. Děti si však na změny zvykají delší dobu, takže může trvat i tři lekce než se přizpůsobí novému prostředí. Proto doporučujeme nespoléhat se na ukázkové lekce. Z naší zkušenosti můžeme říct, že si i z počátku velmi nespokojené děti za několik lekcí užívají vody s úsměvem a bez pláče.  Také záleží na aktuálním rozpoložení dítěte v době lekce – zda není unavené, hladové, netrápí ho zoubky atd.