Informace k zimnímu kurzu plavání

Informace k podzimnímu kurzu plavání, který začíná 12.listopadu 2018 a končí 1.února 2019.
Kurz má 10 lekcí
.

Vánoční prázdniny: 20.12.2018 – 2.1.2019.

Cena kurzu:

  • 10 lekcí 30 minut (dopoledne ročník 2015-2018) – 3 400,-
  • 10 lekcí 45 minut (odpoledne ročník 2015-2007) – 3 700,-
  • 10 lekcí aquafit – 1 800,-
  • sourozenecká sleva – 500,- na celý kurz u mladšího sourozence

Možnosti úhrady kurzovného:.

  • převodem – řiďte se prosím platebními pokyny (zejména variabilní symbol a číslo účtu), které vám přijdou v emailu jako Výzva k platbě. Do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte + den a hodinu kurzu. Platbu na účet je třeba zaslat včas, abychom ji obdrželi před vaším nástupem do kurzu.
  • hotově na recepci (neakceptujeme platební karty). Nenechávejte prosím platbu až na dobu těsně před první lekcí.
  • v případě, že jste u nás ještě nikdy neplavali, nemusíte celý kurz platit předem, ale můžete zvolit platbu první lekce v hotovosti (neakceptujeme platební karty) a teprve po absolvování lekce potvrdit, zda chcete v kurzu zůstat zařazeni a dohodnout se na platbě zbývajících lekcí (převodem, nebo v hotovosti před před nástupem na druhou lekci). Cena jednotlivě placené lekce: 360,- (30 minut), 390,- (45 minut).
  • pokud potřebujete potvrzení pro pojišťovnu, postupujte následujícím způsobem: při platbě v hotovosti upozorněte předem, že doklad budete chtít pro pojišťovnu. V případě úhrady na účet napište po odeslání platby svůj požadavek na mail info@svetplavani.cz ( v systému Auksys musíte mít uvedenou svoji adresu).

Zkontrolujte si prosím vaše zařazení do kurzu. Najdete ho po přihlášení do systému Auksys – Náhradový systém – Lekce. Zde máte zarezervovaný den a čas kurzu a uvidíte přehled lekcí. V případě nesrovnalostí ihned kontaktujte recepci.

Používáme samoobslužný systém Auksys, tzn. že omluvy i náhrady si nastavujete sami. Pro lepší orientaci si prosím přečtěte NÁPOVĚDU, kterou najdete po přihlášení do systému v horní liště.

Nastavování omluv a náhrad se provádí po přihlášení do náhradového systému Auksys zadáním vašeho přihlašovacího jména a hesla.

Omluvy: Náhradový systém – Lekce – zde omluvíte lekci na požadované datum (omluvy je možno zadávat pouze do 8.00 v den konání lekce, později již nemáte nárok na náhradu). Výjimečně lze lekce omluvit písemně formou sms, rovněž nejpozději do 8.00 v den konání lekce. Ráno před 8. hodinou nevolejte, pouze pište sms.
Náhrady: Náhradový systém – Kalendář kurzů – objeví se vám lekce, vhodné pro věk a pokročilost vašeho dítěte (přidržením kurzoru se zobrazí nápověda). Odpolední lekce se zobrazí posunem šipky vpravo dole směrem doprava.

Při komunikaci prostřednictvím emailu pište prosím pouze na adresu info@svetplavani.cz, neodpovídejte na email platby@svetplavani.cz !!!

Dopoledne i odpoledne otvíráme 15 minut před začátkem první lekce – viz. otevírací doba na dveřích. Zavíráme 60 minut po ukončení poslední lekce. Na lekci se prosím dostavujte 15 minut před lekcí. Na ochoz bazénu vstupujte teprve v čas vaší lekce, abyste nerušili průběh lekce před vámi.

Herna a jídelna slouží pouze pro pobyt dětí s rodiči, které navštěvují plavecký kurz a tráví zde aklimatizační dobu, která činí max. 60 minut od ukončení jejich lekce. V odpoledních hodinách mohou rodiče dětí, které plavou samy bez rodičů, trávit čas v jídelně. V lekcích, kde plavou děti bez rodičů, je přítomnost rodičů u bazénu  povolena pouze při 1., 5. a 10. lekci.

Prosíme vás o dodržování hygienických zásad, zejména důkladné odlíčení a osprchování bez plavek před vstupem do bazénu. Děkujeme za pochopení – děláte to pro kvalitu vody, kde se koupete vy a vaše děti.

Pro nové plaváčky máme připraven velký výběr neoprenových plaveček (cena 350 Kč). Tyto plavečky jsou vhodnější než jednorázové plavecké plenky, mají široké pevné lemy na nohavičkách a tím zabraňují nechtěnému úniku stolice do bazénu. Papírové plavky nasáknou vodou, tím se změní těžiště dítěte, jemu se pak hůře ve vodě pohybuje a vám se s ním i hůře manipuluje. Fotografie plaveček najdete na našich webových stránkách ( na výběr je větší množství vzorů).