Informace k jarnímu kurzu plavání

Informace k jarnímu kurzu plavání,

od 3. února do 10. dubna 2020.

Cena kurzu:

  • 10 lekcí: 30 minut       (dopoledne ročník 2016-2019)       3 600,-
  • 10 lekcí: 45 minut       (odpoledne ročník 2016-2007)       3 900,-
  • 10 lekcí: aquafit                                                                            1 900,-
  • sourozenecká sleva – 500,- na celý kurz u mladšího sourozence

Možnosti úhrady kurzovného:.

  • Převodem – řiďte se prosím platebními pokyny (zejména variabilní symbol a číslo účtu), které vám přijdou v emailu jako Výzva k platbě. DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE NAPIŠTE JMÉNO DÍTĚTE + DEN A HODINU KURZU. Platbu na účet je třeba zaslat včas, abychom ji obdrželi před vaším nástupem do kurzu.
  • Hotově na recepci (neakceptujeme platební karty). Nenechávejte prosím platbu až na dobu těsně před první lekcí.
  • V případě, že jste u nás ještě nikdy neplavali, nemusíte celý kurz platit předem, ale můžete zvolit platbu první lekce v hotovosti (neakceptujeme platební karty) a teprve po absolvování lekce potvrdit, zda chcete v kurzu zůstat zařazeni a dohodnout se na platbě zbývajících lekcí (převodem, nebo v hotovosti před před nástupem na druhou lekci). Cena jednotlivě placené lekce: 390,- (30 minut), 430,- (45 minut), aquafit 220,- (45 minut)
  • POTVRZENÍ PRO POJIŠŤOVNU, při platbě v hotovosti upozorněte předem, že doklad budete chtít pro pojišťovnu. V případě úhrady na účet si následující týden po odeslání platby požádejte o potvrzení na recepci, nebo napište svůj požadavek na mail info@svetplavani.cz a další týden si ho vyzvednete na recepci.

Používáme samoobslužný systém Auksys, OMLUVY a NÁHRADY si NASTAVUJETE SAMI!

Pro lepší orientaci si prosím přečtěte NÁPOVĚDU, kterou najdete po přihlášení do systému v horní liště. Nastavování omluv a náhrad se provádí po přihlášení do náhradového systému Auksys zadáním vašeho přihlašovacího jména a hesla.

Omluvy: Náhradový systém – Lekce – zde omluvíte lekci na požadované datum (omluvy je možno zadávat do 8.00 v den konání lekce, později již nemáte nárok na náhradu, ale pouze oznamujete, že se lekce nezúčastníte a může se přihlásit někdo jiný na náhradu). Výjimečně je možné lekce omluvit písemně formou SMS nebo telefonicky, rovněž nejpozději do 8.00 v den konání lekce. Ráno před 8. hodinou a večer po 19.00 nevolejte, pouze pište SMS.

Náhrady: Náhradový systém – Kalendář kurzů – objeví se vám lekce, vhodné pro věk a pokročilost vašeho dítěte (přidržením kurzoru se zobrazí nápověda). Pokud je lekce obsazena (červená), je možné nastavit si hlídání lekce. Jakmile se někdo omluví, přijde vám oznámení formou sms. Odpolední lekce se zobrazí posunem šipky vpravo dole směrem doprava. Pokud náhrady nestačíte vybrat do konce kurzu, o jejich převedení do dalšího kurzu je třeba si požádat na recepci. Vybírejte nejdříve náhrady z minulého kurzu, potom teprve nové. U náhrad z aktuálního kurzu máte zobrazen den a čas vaší lekce, kterou nahrazujete. U náhrad z předešlého kurzu je uveden pouze počet kreditů. Na starší náhrady je třeba rozkliknout nabídku náhrad.

Při komunikaci prostřednictvím emailu pište prosím pouze na adresu info@svetplavani.cz, NEODPOVÍDEJTE NA EMAIL info@auksys.cz – tato adresa slouží pouze k odesílání automaticky vygenerovaných zpráv. Prosíme vás o dodržování hygienických zásad, zejména důkladné odlíčení a OSPRCHOVÁNÍ BEZ PLAVEK PŘED VSTUPEM DO BAZÉNU. Děkujeme za pochopení – děláte to pro kvalitu vody, kde se koupete vy a vaše děti.

Běžná otevírací doba (může se mírně lišit podle rozvrhu):

dopoledne 8:30 – 13:00,

odpoledne 15:15 – 20.00,

Zavřeno: pátek odpoledne, sobota a neděle