Informace k podzimnímu kurzu plavání

PODZIMNÍ KURZ PLAVÁNÍ

Kurz začíná 2.září a končí 8.listopadu 2019. V pondělí 28.října máme otevřeno a kurzy probíhají dle rozvrhu.

 

Cena kurzu:

  • 10 lekcí 30 minut (dopoledne ročník 2016-2019) – 3 600,-
  • 10 lekcí 45 minut (odpoledne ročník 2015-2007) – 3 900,-
  • 10 lekcí aquafit – 1 900,-
  • sourozenecká sleva – 500,- na celý kurz u mladšího sourozence

Možnosti úhrady kurzovného:.

  • převodem – řiďte se prosím platebními pokyny (zejména variabilní symbol a číslo účtu), které vám přijdou v emailu jako Výzva k platbě. Do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte + den a hodinu kurzu. Platbu na účet je třeba zaslat včas, abychom ji obdrželi před vaším nástupem do kurzu.
  • hotově na recepci (neakceptujeme platební karty). Nenechávejte prosím platbu až na dobu těsně před první lekcí.
  • v případě, že jste u nás ještě nikdy neplavali, nemusíte celý kurz platit předem, ale můžete zvolit platbu první lekce v hotovosti (neakceptujeme platební karty) a teprve po absolvování lekce potvrdit, zda chcete v kurzu zůstat zařazeni a dohodnout se na platbě zbývajících lekcí (převodem, nebo v hotovosti před před nástupem na druhou lekci). Cena jednotlivě placené lekce: 390,- (30 minut), 430,- (45 minut).
  • pokud potřebujete potvrzení pro pojišťovnu, postupujte následujícím způsobem: při platbě v hotovosti upozorněte předem, že doklad budete chtít pro pojišťovnu. V případě úhrady na účet napište po odeslání platby svůj požadavek na mail info@svetplavani.cz ( v systému Auksys musíte mít uvedenou svoji adresu, aby mohla být vystavena faktura). Potvrzení obdržíte počátkem následujícího měsíce po platbě

Používáme samoobslužný systém Auksys, tzn. že omluvy i náhrady si nastavujete sami. Pro lepší orientaci si prosím přečtěte NÁPOVĚDU, kterou najdete po přihlášení do systému v horní liště. Nastavování omluv a náhrad se provádí po přihlášení do náhradového systému Auksys zadáním vašeho přihlašovacího jména a hesla.

https://svetplavani.auksys.com/master/index.php

Omluvy: Náhradový systém – Lekce – zde omluvíte lekci na požadované datum (omluvy je možno zadávat do 8.00 v den konání lekce, později již nemáte nárok na náhradu, ale pouze oznamujete, že se lekce nezúčastníte a může se přihlásit někdo jiný na náhradu). Výjimečně lze lekce omluvit písemně formou sms, rovněž nejpozději do 8.00 v den konání lekce. Ráno před 8. hodinou  nevolejte, pouze pište sms.
Náhrady: Náhradový systém – Kalendář kurzů – objeví se vám lekce, vhodné pro věk a pokročilost vašeho dítěte (přidržením kurzoru se zobrazí nápověda). Pokud je lekce obsazena (červená), je možné nastavit si hlídání lekce. Jakmile se někdo omluví, přijde vám oznámení formou sms. Odpolední lekce se zobrazí posunem šipky vpravo dole směrem doprava. Pokud náhrady nestačíte vybrat do konce kurzu, o jejich převedení do dalšího kurzu je třeba si požádat na recepci.

Herna a jídelna slouží pouze pro pobyt dětí s rodiči, které navštěvují plavecký kurz a tráví zde aklimatizační dobu, která činí max. 60 minut od ukončení jejich lekce. V odpoledních hodinách mohou rodiče dětí, které plavou samy bez rodičů, trávit čas v jídelně.

Pro nové plaváčky máme připraven velký výběr neoprenových plaveček (cena 350 Kč). Tyto plavečky jsou vhodnější než jednorázové plavecké plenky, mají široké pevné lemy na nohavičkách a tím zabraňují nechtěnému úniku stolice do bazénu. Papírové plavky nasáknou vodou, tím se změní těžiště dítěte, jemu se pak hůře ve vodě pohybuje a vám se s ním i hůře manipuluje. Fotografie plaveček najdete na našich webových stránkách.Na první lekci samozřejmě můžete mít jednorázovou plavací plenku. Potom se teprve můžete rozhodnout, zda máte zájem si plavečky zakoupit.