Informace k podzimnímu kurzu plavání

Informace k podzimnímu kurzu plavání

od 31. srpna do 6. listpadu 2020.

Cena kurzu:

  • 10 lekcí: 30 minut       (dopoledne ročník 2016-2020)       3 600,-
  • 10 lekcí: 45 minut       (odpoledne ročník 2007-2015)       3 900,-
  • 10 lekcí: aquafit                                                                            1 900,-
  • sourozenecká sleva – 500,- na celý kurz u mladšího sourozence

Možnosti úhrady kurzovného:.

  • převodem – řiďte se prosím platebními pokyny (zejména variabilní symbol a číslo účtu), které vám přijdou v emailu jako Výzva k platbě. Do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte + den a hodinu kurzu. Platbu na účet je třeba zaslat včas, abychom ji obdrželi před vaším nástupem do kurzu.
  • hotově na recepci (neakceptujeme platební karty). Nenechávejte prosím platbu až na dobu těsně před první lekcí.
  • v případě, že jste u nás ještě nikdy neplavali, nemusíte celý kurz platit předem, ale můžete zvolit platbu první lekce v hotovosti (neakceptujeme platební karty) a teprve po absolvování lekce potvrdit, zda chcete v kurzu zůstat zařazeni a dohodnout se na platbě zbývajících lekcí (převodem, nebo v hotovosti před před nástupem na druhou lekci).
  • pokud potřebujete potvrzení pro pojišťovnu, postupujte následujícím způsobem: při platbě v hotovosti upozorněte předem, že doklad budete chtít pro pojišťovnu. V případě úhrady na účet si následující týden po odeslání platby požádejte o potvrzení na recepci.

Používáme samoobslužný systém Auksys, tzn. že omluvy i náhrady si nastavujete sami. Pro lepší orientaci si prosím přečtěte NÁPOVĚDU, kterou najdete po přihlášení do systému v horní liště.

Nastavování omluv a náhrad se provádí po přihlášení do náhradového systému Auksys po zadání vašeho přihlašovacího jména a hesla.

Omluvy: Náhradový systém – Lekce – zde omluvíte lekci na požadované datum (omluvy je možno zadávat do 8.00 v den konání lekce, později již nemáte nárok na náhradu (pozdě omluveno), ale pouze oznamujete, že se lekce nezúčastníte a může se přihlásit někdo jiný na náhradu). Výjimečně lze lekce omluvit písemně formou sms nebo telefonicky, rovněž nejpozději do 8.00 v den konání lekce. Ráno před 8. hodinou a večer po 19.00 nevolejte, pouze pište sms.
Náhrady: Náhradový systém – Kalendář kurzů – objeví se vám lekce, vhodné pro věk a pokročilost vašeho dítěte (přidržením kurzoru se zobrazí nápověda). Pokud je lekce obsazena (červená), je možné nastavit si hlídání lekce. Jakmile se někdo omluví, přijde vám oznámení formou sms. Odpolední lekce se zobrazí posunem šipky vpravo dole směrem doprava. Pokud náhrady nestačíte vybrat do konce kurzu, o jejich převedení do dalšího kurzu je třeba si požádat na recepci. Pokud je nevyčerpáte po dobu jejich platnosti, tak propadají, znovu je již naktivovat nelze. Vybírejte nejdříve náhrady z minulého kurzu, potom teprve nové. U náhrad z aktuálního kurzu máte zobrazen den a čas vaší lekce, kterou nahrazujete. U náhrad z předešlého kurzu je uveden pouze počet kreditů. Na starší náhrady je třeba rozkliknout nabídku náhrad.

Při komunikaci prostřednictvím emailu pište prosím pouze na adresu info@svetplavani.cz, neodpovídejte na email info@auksys.cz  – tato adresa slouží pouze k odesílání automaticky vygenerovaných zpráv.

Dopoledne i odpoledne otvíráme 15 minut před začátkem první lekce – viz. otevírací doba na dveřích. Zavíráme 60 minut po ukončení poslední lekce. Na lekci se prosím dostavujte 15 minut před lekcí. Při příchodu se vždy ohlaste na recepci. V nepřítomnosti recepční se ohlaste dodatečně po ukončení lekce. Na ochoz bazénu vstupujte teprve v čas vaší lekce, abyste nerušili průběh lekce před vámi.

Herna a jídelna slouží pouze pro pobyt dětí s rodiči, které navštěvují plavecký kurz a tráví zde aklimatizační dobu, která činí max. 60 minut od ukončení jejich lekce. V odpoledních hodinách mohou rodiče dětí, které plavou samy bez rodičů, trávit čas v jídelně. V lekcích, kde plavou děti bez rodičů, je přítomnost rodičů u bazénu  povolena pouze při 1., 5. a 10. lekci.

Pro nové plaváčky máme připraven velký výběr neoprenových plaveček (cena 350 Kč). Tyto plavečky jsou vhodnější než jednorázové plavecké plenky, mají široké pevné lemy na nohavičkách a tím zabraňují nechtěnému úniku stolice do bazénu. Papírové plavky nasáknou vodou, tím se změní těžiště dítěte, jemu se pak hůře ve vodě pohybuje a vám se s ním i hůře manipuluje. Fotografie plaveček najdete na našich webových stránkách. Na první lekci samozřejmě můžete mít jednorázovou plavací plenku. Potom se teprve můžete rozhodnout, zda máte zájem si plavečky zakoupit.

Prosíme vás o dodržování hygienických zásad, zejména důkladné odlíčení a osprchování bez plavek před vstupem do bazénu. Děkujeme za pochopení – děláte to pro kvalitu vody, kde se koupete vy a vaše děti.

Běžná otevírací doba (může se mírně lišit podle rozvrhu): dopoledne 8.30 – 13.00, odpoledne 15.15 – 20.00, pátek odpoledne, sobota a neděle zavřeno.